субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Реабілітаційний проєкт для ветеранів АТО/ООС шукає благодійниць

Економіка , Новини , Російська агресія

Реабілітаційний проєкт для ветеранів АТО/ООС шукає благодійниць

views114

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Проєкт «Будь потужною на 300W» закликає українських жінок долучитись до благодійницької допомоги центру NОDUS.

Зокрема йдеться про придбання апарату для відновлення ходи. Про це повідомила Інна Данченко, директорка Благодійного фонду KRAN.

За її словами, мета проєкту – гуртування небайдужих, успішних та активних українок задля допомоги ветеранам бойових дій, які проходять лікування з наступною нейрореабілітацією в центрі NОDUS. Бійців, які втратили здатність ходити, можна поставити на ноги за допомогою сучасних медичних технологій та спеціалізованого обладнання. Один з варіантів такого обладнання – роботизований апарат для відновлення ходи. Від значно розширить можливості центру та підвищить ефективність нейрореабілітаційних заходів.

Весь комплекс коштує 320 000 євро, але враховуючи мету проєкту, імпортер робить знижку. З нею вартість апарату становитиме 300 000 євро.  Гроші потрібно зібрати до 25 грудня цього року.

Як повідомила пані Данченко, до проєкту вже приєдналася 41 жінка. Його учасниці – українки, які проживають у своїй країні та за кордоном. Для всіх, хто бажає підтримати проєкт, на сайті фонду оприлюднено детальні реквізити для грошових переказів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі