вівторок, 05 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Разумков запевняє, що чинної нормативно-правової бази достатньо для проведення виборів в ОРДЛО

Новини

Разумков запевняє, що чинної нормативно-правової бази достатньо для проведення виборів в ОРДЛО

views49

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Глава Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що чинної нормативно-правової бази цілком достатньо для того, щоб провести вибори на тимчасово окупованих територіях України відповідно до Мінських домовленостей.

Про це він повідомив в ток-шоу «Протистояння» на телеканалі Newsone.

За його словами, вибори дійсно повинні проходити згідно з українським законодавством, а цей закон фактично вже прийнятий. І окремий для цього не потрібен.

«Вибори (в ОРДЛО ­– ред.) повинні пройти за українським законом. Фактично закон про вибори прийнятий, і він дозволяє проводити вибори і на тимчасово окупованих територіях. Я не вважаю, що потрібен окремий закон», – зазначив він.

Разумков також сказав, що Мінські домовленості не мають пунктів, де було б прописано, який саме закон повинен бути. Там зазначено, що вибори повинні відбутися відповідно до українського законодавства.

«На сьогодні нормативна база, яка може забезпечити проведення виборів, прийнята», – додав глава ВР України.

І підкреслив, що через це шлях для проведення виборів на всій території нашої держави відкрито.

Нагадаємо. Помічник президента України Андрій Єрмак висловив сподівання, що вже на наступній зустрічі у «нормандському форматі» будуть узгоджені подальші дії, які дозволять провести місцеві вибори в жовтні 2020 року на всій території України, у тому числі на окупованих територіях Донбасу.

В ОРДО відповіли на заяву Єрмака і заявили, що так звана «республіка» вимагає спершу провести консультації з ватажками «ЛДНР» з приводу змін у Конституцію України, потім закріпити особливий статус Донбасу шляхом імплементації «формули Штайнмаєра». І це все «необхідно здійснити перш, ніж говорити про позачергові вибори».