субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Разумков підтвердив зменшення фінансування армії, а Зеленський обіцяє збільшення витрат

Економіка , Російська агресія , Суспільство , Політика

Разумков підтвердив зменшення фінансування армії, а Зеленський обіцяє збільшення витрат

views211

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Спікер парламенту визнав скорочення витрат на армію, але пообіцяв, що Верховна Рада зробить усе, щоб у проєкті держбюджету на 2021 рік вони були збільшені. Президент України заявив, що оборонний бюджет вже зараз найбільший за роки незалежності України.

Заяву спікеру парламенту Дмитра Разумкова наводить Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що Разумков визнав, що Україна на даний момент перебуває у непростій ситуації через Covid-19, війну, складну соціально-економічну ситуацію та розгортання світової фінансової кризи. Він нагадав, що порівняно з 2020 роком у проекті держбюджету на наступний рік фінансування на безпеку і оборону зменшено. При цьому вважає, що оборонні витрати мають зберегтися на рівні 5% від ВВП, як «це закріплено в нашій військовій доктрині».

«Хоч там як, ми навіть під час підготовки підсумкового голосування за бюджет на 2021 рік будемо намагатися знайти, і зверталися з цим в Міністерство фінансів, додаткові кошти… Те, що від нас залежатиме, ми будемо робити в межах і повноважень, і тих ресурсів, які сьогодні існують в державі», – заявив Разумков.

Водночас президент Зеленський заявляє, що фінансування Збройних сил України навіть у кризові часи не скоротиться ні на гривню, крім того в 2021 році армія отримає значний обсяг озброєння і техніки.

Про це президент України Володимир Зеленський сказав він під час виступу на урочистостях з нагоди Дня Збройних сил України.

«Міцна і боєздатна українська армія – це запорука свободи і незалежності України, і нинішня реформа оборони безпрецедентна за масштабами й амбіціями», – заявив глава держави.

Крім того, Зеленський заявив, що оборонний бюджет зараз найбільший за роки незалежності України.

«Збройні Сили України отримують сучасне і модернізоване озброєння і техніку. Цей процес не тільки продовжиться, а й збільшиться. І, незважаючи на кризові часи, фінансування не скоротиться ні на гривню. Ми ніколи не будемо економити на власній армії, а, отже, і на безпеці нашої країни», – зазначив він.

За словами президента, у 021 році заплановано поставити в Збройні сили значний обсяг ракет і артилерійських боєприпасів, ракетно-артилерійського і бронетанкового озброєння і техніки, модернізованих літаків, вертольотів, безпілотних авіаційних комплексів, кораблів, катерів. Він також підкреслив важливість постійного нарощування потужності Військово-Морського Флоту України, розвитку об’єктів військово-морської інфраструктури, місць постійної дислокації бойових частин, спорудження нових військово-морських баз і навчальних закладів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі