субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Рано чи пізно там пройдуть вибори, а журналісти знов не так розуміють «Слуг народу»

Новини , Суспільство , Політика

Рано чи пізно там пройдуть вибори, а журналісти знов не так розуміють «Слуг народу»

views114

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Народний депутат від фракції «Слуга народу» і радник секретаря РНБО Максим Ткаченко виправдався за заяву про «хороших людей» в «ЛДНР», які можуть потрапити до команди нової влади.

Так, на своїй сторінці в Fаcebook, політик зазначив, що ЗМІ неправильно витлумачили його слова.

«Хочу прокоментувати свій меседж «Донбасс.Реаліям». На тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей, рано чи пізно, пройдуть вибори за законодавством України за участю міжнародних організацій. Наші земляки, громадяни України, які проживають на непідконтрольною частини, так і внутрішньо переміщені особи, які повернуться додому, зроблять свій вибір», – написав він.

Далі Ткаченко пояснив, що в нових українських Луганській і Донецькій місцевій владі можуть з’явиться нинішні керівники лікарень, шкіл, університетів, театрів Луганська, Донецька та інших міст, які не брали ніякої участі в незаконних діях, а залишилися на тій території як заручники ситуації. І, як і президент, як сам секретар РНБО та багато однопартійців зі «Слуги народу» закликав не ділити, а зшивати країну.

На цей меседж відразу відреагували читачі:

«Серед місцевих чиновників в Луганську і Донецьку велика частина саме чиновники, котрі брали в руки зброю. І те, що частина з них буде продовжувати працювати на своїх місцях, буде одним з можливих компромісів. Без компромісів досягнення миру неможливо».

«Залишилося тільки зрозуміти, де проходить межа між незаконними і вимушеними діями»…

Нагадаємо слова Ткаченко, які він сказав у відео-коментарі кореспонденту «Донбас.Реалії»:

«Мені здається, що і на тому боці при владі все одно є професійні люди, все одно є люди зі здоровим глуздом, все одно є чесні і порядні люди, які хочуть миру, хочуть повернення територій, але за різними причин залишаються там. Я впевнений, що багатьох ми з вами, Андрій (кореспондент, – ред.) знаємо, і я не виключаю, що хтось із них зможе залишитися в команді нової влади».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі