вівторок, 18 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ракета РК-10 зенітного варіанту від КБ «Луч» пройшла перший етап випробувань (відео)

Андрій Кущенко


Технології

Ракета РК-10 зенітного варіанту від КБ «Луч» пройшла перший етап випробувань (відео)

views192

28.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Перший етап заводських випробувань ракети РК-10 зенітного варіанту від КБ «Луч» пройшов на полігоні Збройних Сил України.

Про це повідомляє Defense Express. 

Зазначено, що інтернет-ресурсу вдалося не тільки відзняти момент запуску ракети, а й взяти інтерв’ю в очільника ДП ДК КБ «Луч» Олега Коростельова.

Згідно з планом ракета РК-10 має бути універсальною, її повинні розміщувати на повітряних, наземних, морських платформах, а призначена вона для знищення будь-яких цілей противника.

Випробування засобу, який має стати зброєю нового ракетного комплексу, ініційоване КБ «Луч», пройшло на військовому полігоні ЗСУ в грудні.

«РК-10 у зенітному варіанті отримала збільшений двигун, що збільшило енергетику ракети. Забезпечено наведення за лазерним променем, а також прийняті уніфіковані конструкторські рішення, які дозволяють встановлювати цю ракету на наземні та повітряні носії – вертольоту. Окрім того, ця ж ракета може встановлюватись на морські платформи, що має величезне значення з огляду на вимогу озброїти ракетні катери Військово-морських Сил України», сказав Коростельов.