п’ятниця, 20 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Радуцький розповів, чи будуть закривати заклади освіти в Україні

COVID-19 , Освіта

Радуцький розповів, чи будуть закривати заклади освіти в Україні

views70

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Раніше глава МОЗ Максим Степанов пояснював, за яких умов школа або дитячий садок закриваються на карантин, назвавши серед критеріїв самоізоляцію, на якій перебувають понад 50% здобувачів освіти та персоналу закладу.

Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги і страхування Михайло Радуцький розповів про найближче майбутнє навчальних закладів, пише УП Життя.

Так, за даними Міністерства охорони здоров’я, в школах хворіють менш як 1% учнів, персоналу та вчителів. І через це в Україні змінювати формат навчання в школах і садках поки не будуть.

«На думку ВООЗ, влада має дозволяти традиційне навчання в школах та садочках і закривати їх тільки за найкритичніших ситуацій. За даними МОЗ, у школах хворіють менше 1% учнів, персоналу та вчителів. Тож наразі діти навчаються, і змін не планується», – зазначив Радуцький.

Читайте також: «Ми живемо звичайним життям»: українка з Китаю розповіла, чому там більше немає пандемії коронавірусу

Водночас у ЮНІСЕФ звітують, що кожен 9-й інфікований COVID-19 у 87 країнах є дитиною або підлітком до 20 років. Це 11% із 25,7 мільйона інфікованих осіб, про яких повідомили ці країни. При цьому додається, що школи не є головним чинником передачі вірусу в громадах, і діти частіше заражаються вірусом поза навчальними закладами.