п’ятниця, 03 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Рада Європи продовжила ще на рік санкції проти РФ за окупацію Криму

Наталя


За кордоном

Рада Європи продовжила ще на рік санкції проти РФ за окупацію Криму

views219

22.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Рада Європи продовжила пакет санкцій, які були введені у відповідь на незаконну окупацію Криму та міста Севастополь Російською Федерацією, на наступний рік до 23 червня 2022 року.

Про це повідомила прес-служба Ради ЄС.

 

«Чинні обмежувальні заходи спрямовані на імпорт ЄС продуктів, які походять з Криму чи Севастополя, а також на інфраструктурні або фінансові інвестиції та туристичні послуги в Криму чи Севастополі. Експорт певних товарів та технологій кримських компаній або для використання в Криму в транспортному, телекомунікаційному та енергетичному секторах або для розвідки та видобутку нафти, газу та мінеральних ресурсів також підпадає під обмеження ЄС», — йдеться у повідомленні.

 

За інформацією, Європейський Союз не визнає незаконної окупації Криму та Севастополя Російською Федерацією та продовжує засуджувати таке порушення міжнародного права, відповідно до заяви Верховного представника закордонних справ та політики безпеки від імені ЄС 25 лютого 2021 року.

Також зазначається, що санкції вперше були введені у червні 2014 року у відповідь на спроби навмисного порушення територіальної цілісності України та дестабілізації країни з боку країни-агресора. Інші заходи ЄС, реалізовані у відповідь на кризу в Україні, включають економічні санкції, спрямовані на конкретні галузі російської економіки, та індивідуальні обмежувальні заходи.

Коментарi (1)

OBZ (5 місяців тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"