середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Рада майже готова: Разумков заявив, що затримок з імплементацією «формули Штайнмаєра» не буде

Новини

Рада майже готова: Разумков заявив, що затримок з імплементацією «формули Штайнмаєра» не буде

views97

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що ніяких затримок з боку Ради щодо імплементації «формули «Штайнмаєра» не буде і вони це зроблять до нормандської зустрічі.

Про це він сказав 10 лютого в ефірі каналу «Наш».  

Разумков нагадав, що саме зараз парламент не може цього зробити, тому що розглядає законопроєкт про ринок землі. А до нього подали понад 4 тисячі поправок і всі потрібно пропрацювати. Починати ж розглядати інші проєкти доти, поки не завершено поточний, не можна.

Але й тут є «Але». Голова парламенту говорить, що «є інші механізми, як може функціонувати Верховна Рада».

«Якщо ми говоримо про розгляд законопроєкту, «виходити» з нього й «заходити» в інший законопроєкт, поки не прийнято рішення по цьому, дійсно неможливо. Є інші механізми, як може функціонувати Верховна Рада, однак це окрема історія. Я думаю, що затримки в цьому плані з боку Верховної Ради для забезпечення інтересів держави та повернення тимчасово окупованих  територій і деокупації та реінтеграції Донбасу точно не буде», – сказав він.

Нагадаємо. На початку жовтня 2019 року Тристороння контактна група в Мінську погодила текст так званої «формули Штайнмаєра».

Тоді президент Зеленський наголосив, що підписано не «формулу», а «текст формули». І що імплементація «формули Штайнмаєра» в українське законодавство буде лише після того, як будуть виведені незаконні збройні формування з тимчасово окупованої території Донбасу.

«Ми підписали не «формулу Штайнмаєра», а погодили текст «формули Штайнмаєра», тому що її буде імплементовано в закон про особливий статус тільки після того, як ми зрозуміємо, чи буде виведено всі війська, чи буде роззброєння незаконних збройних формувань на тимчасово окупованих територіях. Тобто, коли буде безпека, тоді почнуться вибори, і тоді буде імплементовано «формулу Штайнмаєра», – говорив тоді на весь світ президент України Володимир Зеленський.

9 грудня 2019 року в українському законодавстві зафіксували закріплення «формули Штайнмаєра» під час зустрічі у «нормандському форматі».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі