понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Рабінович розповів про реванш фашизму (відео)

Суспільство , Політика

Рабінович розповів про реванш фашизму (відео)

views56

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Якщо в Україні забудуть про День перемоги, то країну чекає реванш. Але зовсім не у тому сенсі, про який зараз говорять українці.

Народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович розповів про реванш фашизму в ефірі проросійського телеканалу «112 Україна».  

За його словами, 9 травня для всіх нащадків переможців є великим святом, «знам’я якого ми повинні продовжувати нести».

«Якщо ми про нього забудемо, то фашизм підніме голову, як це часто буває в нашій країні. Звичайно, я можу зрозуміти нащадків переможених – їм дуже не подобається 9 травня. Але тоді скажіть чесно: «Ми – нащадки фашизму і хочемо фашизм», – заявив нардеп.

При цьому він вважає, що відсоток молодих людей, які вважають День перемоги великим святом, зменшується через помилки соціології.

«Я не довіряю нашим, місцевим соціологам, як і не довіряю владі. Я от, наприклад, читав дослідження однієї соціологічної служби, яка заявила, що 59% українців хочуть безстрокового продовження карантину, щоб ні в якому разі не виходити на вулицю, не запускати виробництво, і взагалі «партії підтримують рішення уряду…». Як в це можна повірити?», – сказав Рабінович.

Крім того, він впевнений, що старшому поколінню важко донести істину про минулі події з часом, тому що у дітей буде вироблятися зовсім інше бачення проблеми. І вони «програють цю війну» через підручники.

«Масова обробка свідомості (особливо за останні шість років), і зараз, коли викладач виходить з каструлями на голові, дає про себе знати. Але ми в цьому теж винні! Ми програємо свою війну, тому що в наших підручниках влада називає героїв не героями, а героями називають вбивць», – додав Рабінович.