понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Питання реінтеграції Донбасу обговорили під головуванням президента України

Економіка , Політика

Питання реінтеграції Донбасу обговорили під головуванням президента України

views55

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Реінтеграцію окупованих територій та розвиток систем національної безпеки було обговорено під час наради, яку провів глава держави Володимир Зеленський 20 лютого.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента України.

«Йшлося про те, що вже нині держава розробляє ефективні інструменти безпечної реінтеграції тимчасово окупованих територій. Цей процес включатиме створення міжнародної коаліції для підтримки зусиль нашої держави щодо відновлення територіальної цілісності на всіх переговорних майданчиках, поновлення переговорів на міжнародному рівні щодо деокупації Криму, реінтеграцію дітей і молоді, напрацювання механізмів вирішення житлових проблем, забезпечення інформаційного суверенітету, доступу до адміністративних послуг мешканців тимчасово окупованих територій», – йдеться у повідомленні.

Також акцент зроблений на зміцненні Збройних сил України. Зокрема мова про те, що функціонування армії відбуватиметься за нормами та стандартами, які використовують держави НАТО.

Крім того, очільник Міністерства оборони України, за дорученням президента, має розробити план комплектації ЗСУ новітньою,  модернізованою технікою.

«Додатково на нараді розглянули розвиток стратегічних галузей промисловості. Володимир Зеленський поставив завдання збільшити частку оборонного замовлення, покращити менеджмент у цій сфері, надати план розвитку космічної галузі», – зауважили в ОП.