субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Путін заявив, що такі Мінські угоди контрпродуктивні, хоча Зеленський вже робить кроки

За кордоном , Новини , Російська агресія , Політика

Путін заявив, що такі Мінські угоди контрпродуктивні, хоча Зеленський вже робить кроки

views107

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент Росії Володимир Путін заявив, що перегляд Мінських угод стосовно врегулювання конфліктної ситуації на Донбасі неприйнятний для РФ.

«Ми бачимо, що там (в Україні) постійно порушуються питання, які з точки зору врегулювання на Донбасі ми вважаємо неприйнятними та контрпродуктивними», ― сказав президент Росії у середу під час форуму «ВТБ-Капитал».

«І ще: ухвалений ВР, парламентом країни закон про особливий статус Донбасу має бути замінено якимось іншим, на що президент Зеленський сказав, що, напевно, це можна зробити, але не знає яким», ― додав він.

До того ж Путін заявив, що має надію на те, що українські військові не повертатимуться у так звану «сіру зону» на території Донбасу і туди не буде заведено нацгвардію та поліцію.

Він вважає, що на цій території дійсно необхідно дотримуватись певного порядку, проте підкреслив, що оскільки українська національна гвардія значною мірою була сформована з так званих націоналістичних загонів, то ймовірне повернення сил української нацгвардії на лінію розмежування може тільки погіршити ситуацію та спровокувати «дзеркальну відповідь» Донбасу.

На запитання учасників форуму, щодо відносин Путіна з українським президентом Володимиром Зеленським, президент РФ відповів, що особисто не знайомий з ним і ніколи не зустрічався, були лише телефонні розмови, з яких він може зробити висновок, що Зеленський є щирою людиною і, на його думку, дійсно хоче зміни ситуації на краще, в тому числі й на сході України.

«Наскільки він у змозі це зробити, я поки що не знаю. Хоча певні кроки позитивні все-таки було зроблено», ― підкреслив Путін.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі