вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Путін вирішив прописати в конституції правонаступництво Російської Федерації від СРСР

Новини

Путін вирішив прописати в конституції правонаступництво Російської Федерації від СРСР

views86

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент Росії Володимир Путін запропонував свої поправки до конституції. Він вирішив прописати в конституції правонаступництво країни РФ від СРСР і подав відповідну поправку, яка найближчим часом буде прийнятою.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Вказується, що про «правонаступництво» та «історичну єдність» повідомив спікер Держдуми РФ В’ячеслав Володін.

«Ми говоримо про правонаступництво, а саме про це йдеться в поправці президента, про правонаступництво Радянського Союзу в рамках Російської Федерації», – заявив Володін.

Крім того, він наголосив, що у поправці до конституції згадується про бога.

«Російська Федерація, об’єднана тисячолітньою історією, зберігаючи пам’ять предків, які передали нам ідеали і віру в бога, а також спадкоємність розвитку російської держави, визнає історично державну єдність», – зачитав він.

Як ми писали раніше, Путін все ж таки вніс до другого читання законопроекту поправку у конституцію, яка вказує на кримінальну відповідальність та неприпустимість дій і закликів до відчуження частин території РФ (варто додати, що росіяни до своєї території віднесли й Крим, – ред.). Тобто, не можна буде говорити навіть дипломатам під час переговорів про будь-які речі, пов’язані з «російською територією», під час перебування в Росії.

Крім того, внесена поправка, яка закріплює використання російської мови на всій території країни, але надає республікам право встановлювати національні мови як державні.

Нагадаємо. Раніше депутат Держдуми РФ Євген Федоров заявив, що зміна конституції в Російській Федерації дозволить країні вже на законних підставах «повертати» собі «незаконно втрачені території Вітчизни».

«Вся історія з нашими діями в Придністров’ї, Донецьку, Луганську, Криму, Абхазії, Осетії, Карабасі не розуміється світовою спільнотою, тому і санкції. Частина санкцій ворожі, а частина – по дурості, тому що ми ведемо себе не по закону. Згідно із законом – це означає відновлення Вітчизни. Крим ми взяли, тому що це наша територія за підсумками Другої світової війни, і ми її повернули», – сказав Федоров.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі