субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Путін «спростив» вихід з громадянства України для власників російських паспортів: що відомо

Cіпратов Роман


Політика

Путін «спростив» вихід з громадянства України для власників російських паспортів: що відомо

views414

18.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Російський диктатор Владімір Путін підписав «закон», який нібито прискорить позбавлення українського громадянства для власників паспортів РФ. Його скасовуватимуть після подання «відповідної заяви» до МВС росіян.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Вказано, що цей «закон» набирає чинності через 90 днів після його офіційного опублікування.

«Президент Росії Владімір Путін підписав закон, що дозволяє припинити українське громадянство з дня подання заяви до МВС РФ», – йдеться у повідомленні.

Також наголошено, що таким особам заборонено використовувати українські паспорти чи інші документи, що засвідчують громадянство України.

«Якщо умови будуть порушені, то заява відкликається. Повторно його можна буде подати лише за 10 років», – додають у повідомленні.

При цьому «заяву» на дитину молодше 14 років зможуть подавати батьки чи опікуни.

У виданні нагадали, що 14 березня Держдума країни-агресора ухвалила «закон», згідно з яким українці з паспортами РФ в окупації можуть вийти з українського громадянства після подання «відповідної заяви до російських органів».

Простіше кажучи, тепер українці, яким на захоплених територіях видали російські паспорти, нібито можуть вийти з українського громадянства, просто подавши заяву до МВС країни-агресора, зазначає видання.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі