вівторок, 09 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Путін ще на рік заборонив ввезення продуктів з провідних західних країн

За кордоном , Політика

Путін ще на рік заборонив ввезення продуктів з провідних західних країн

views58

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про продовження відповідних санкцій проти ряду провідних західних країн до 31 грудня 2021 року.

Указ опублікований 21 листопада на офіційному порталі правової інформації, передає «Патріот Донбасу».

Йдеться про продовольчі ембарго, які були введені у 2014 році по відношенню до ЄС, Норвегії, Швейцарії, США, Австралії і Канади.

«Продовжити з 1 січня по 31 грудня 2021 року дію окремих спеціальних економічні заходів, передбачених указом президента РФ від 6 серпня 2014 року», – йдеться в документі.

Рішення, згідно з яким російське населення не матиме змогу отримати продовольчу та сільськогосподарську продукцію з розвинутих країн, назвали «метою захисту національних інтересів Російської Федерації».

Такі «контрсанкціі» були введені Росією в серпні 2014 року у відповідь на обмежувальні заходи західних країн після окупації Криму до Росії і початку збройної агресії проти України на Донбасі. Вони передбачають заборону на ввезення в країну ряду продовольчих товарів і сільськогосподарської продукції і щорічно продовжуються російською владою.

Путін ще на рік заборонив ввезення продуктів з провідних західних країн

Нагадаємо. В Євросоюзі обурилися указом Путіна про визнання документів і автомобільних реєстраційних знаків терористичних угруповань «ЛНР» і «ДНР», якими вже понад 6 років керує Росія.