понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Путін підписав указ про затвердження межі об’єктів культурної спадщини в Севастополі

Політика

Путін підписав указ про затвердження межі об’єктів культурної спадщини в Севастополі

views42

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент Росії Володимир Путін рекомендував уряду Севастополя, який контролюється Кремлем, затвердити межі територій об’єктів культурної спадщини в регіоні і зони їх охорони. Термін: до 1 грудня поточного року.

Про це повідомляє Крим.Реалії

Вказується, що затверджений перелік доручень опублікований в понеділок на сайті Кремля.

«Рекомендувати уряду Севастополя затвердити межі територій об’єктів культурної спадщини, розташованих на території міста Севастополя (в першу чергу об’єктів археологічної спадщини), і зон їхньої охорони, а також забезпечити припинення будівельних робіт на території могильника «Бельбек-4» в селі Любимівка Нахімовського району м.Севастополя», – йдеться в повідомленні.

Путін також рекомендував владі Севастополя провести на території міста роботу щодо виявлення об’єктів, пов’язаних з військовою історією Севастополя, забезпечити проведення державної історико-культурної експертизи виявлених об’єктів, прийняти їх на державну охорону як об’єкти культурної спадщини (пам’ятки історії та культури), а також, за необхідності, розглянути питання про подальшу музеєфікацію таких об’єктів і пристосування їх для сучасного використання. Займатися цими питаннями влада Севастополя повинна разом з Всеукраїнською громадською організацією «Всеукраїнське товариство охорони пам’яток історії та культури» і Російським військово-історичним товариством.

Варто зазначити, що після анексії Криму Росія прийняла під свою юрисдикцію всі об’єкти культурного та історичного значення, що знаходяться на території Криму. Київ наполягає на приналежності пам’яток українського народу і просить прийняти їх під захист ЮНЕСКО.