субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Путін арешту за ордером міжнародного суду у ПАР не боїться, але на саміт БРІКС не полетить: російський політолог вигадав виправдання

Олександр Слов'янець


інформаційна війна , Курйози

Путін арешту за ордером міжнародного суду у ПАР не боїться, але на саміт БРІКС не полетить: російський політолог вигадав виправдання

views170

01.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

Російський політолог Сергій Марков вигадав виправдання для Путіна, чому він не полетить до Південно-Африканської республіки на саміт БРІКС. Ця зустріч запланована на серпень цього року.

Марков написав у своєму телеграм - каналі, що Путін не боїться, що його арештують у ПАР, бо нібито «ніякої погрози арешту там немає». Нібито уряд ПАР навіть при наявності ордера на арешт Путіна, як воєнного злочинця, «не хоче виглядати маріонеткою у руках США».

А далі Марков фантазує, що спецслужби США та Великої Британії хочуть вбити Путіна, а російському президенту треба летіти на саміт у ПАР через повітряний простір «недружніх країн». І саме так спецслужби західних країн можуть організувати теракт проти російського диктатора.

Політолог заявляє, що Путін літає лише через повітряний простір «дружніх країн».

ПАР у свій час долучилася до Римського статуту і тому має виконувати рішення Міжнародного кримінального суду щодо воєнних злочинців, яким є Путін.

Російська пропаганда поширювала неправдиву інформацію, що нібито ПАР вирішила скасувати дію Римського статуту на своїй території. Уряд ПАР заявив, що ніхто не буде скасовувати. Але Марков продовжує поширювати маячню про вихід ПАР із МКС.

Уряд Південно-Африканської Республіки (ПАР) наполягає, щоб підозрюваний у злочинах президент РФ Володимир Путін не прилітав на конференцію у серпні, а відвідав зустріч  у серпні онлайн режимі. Саме через виданий ордер Міжнародного кримінального суду (МКС) на арешт.

У організацію БРІКС входять п’ять країн: Бразилія, РФ, Індія, КНР та ПАР. Перший саміт цього економічного союзу відбувся у 2009 році у Єкатеринбурзі. Наступний саміт Путін вже запланував провести у Казані, щоб нікуди не літати з країни.

Сам Марков, який є професором аж двох російських університетів. Це не заважає йому регулярно потрапляти у різні інформаційні скандали, пов’язані з його тупістю. Останній такий «прокол» політолога та професора  стався, коли він видав сина українського політика за сина прессекретаря Путіна.

Нагадаємо, що замість «Армати» на фронт у Запорізькій області окупанти тягнуть старі танки 50-х років минулого століття.  

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі