субота, 25 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Пушилін з Пасічником зустрілися і зробили спільну заяву про байдужість до них української влади

Новини , Новини окупації

Пушилін з Пасічником зустрілися і зробили спільну заяву про байдужість до них української влади

views62

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 17 грудня, два ватажка угруповань з окупованих частин Донецької та Луганської областей зробили спільну заяву щодо подальших дій.

Денис Пушилін разом з Леонідом Пасічником заявили, що альтернатив «Мінським угодам» немає.

Також вони заявляють про прихильність до інтеграції з Російською Федерацією.

За словами ватажків, зі зміною влади в Україні нічого не змінилося і Зеленський, як Порошенко, проявляє «байдужість до долі мільйонів жителів» ніким не визнаних «республик».

«Саміт продемонстрував нам те, у чому у нас і так вже була можливість переконатися – з приходом до Києва нової влади для народу Донбасу нічого не змінилося. Політика Порошенко, заснована на повній байдужості до долі мільйонів жителів, яка має на меті «реінтегрувати» назад тільки території, по суті, підртимується Зеленським та його командою».

При цьому вони не пояснили, в чому саме повинна проявлятися «небайдужість» та чого хочуть від «реінтеграції», якщо підтримують подальший курс на Росію, яка ними керує за фактом.

«Ми хочемо йти в одному напрямку з Росією, і ми будемо планомірно реалізовувати це прагнення незалежно від думки Києва з цього приводу».

Але повторюють слова Путіна:

«Зеленському треба усвідомити раз і назавжди: ми не допустимо в Донбасі другу Сребреницю. І всі питання, що стосуються майбутнього Донбасу, повинні бути узгоджені з нами – людьми, що залишилися на своїй землі».

Також вони вказують, що в офіційній версії підсумкового комюніке прописано, що «український президент підтверджує зобов’язання узгодити з нами всі правові аспекти особливого статусу – включаючи і поправки в закон про особливий статус, і зміни в конституцію для додання особливого статусу Донбасу постійного характеру, і закони і підзаконні  акти, що випливають з особливого статусу і спрямовані на його реалізацію». І наполягають, що перед прийняттям будь-яких рішень все повинно бути погоджено безпосередньо представниками незаконних формувань.

«На завершення хочу озвучити один з ключових пунктів позиції «Донецької Народної Республіки»: інтеграція з Росією вже запущена, і ми не зупинимо її ні за яких умов», – додав Пушилін.