вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Пушилін назвав пропозицію Зеленського щодо «спільного патрулювання» «болотом говорильні»

Новини , Політика

Пушилін назвав пропозицію Зеленського щодо «спільного патрулювання» «болотом говорильні»

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Ватажок угруповання «ДНР» назвав пропозицію Зеленського про «спільне патрулювання» «болотом говорильні» і заявив, що ніяких виборів не може бути, поки в українському законодавстві не з’явиться «особливий статус».

«Дані заяви Зеленського видають відомі методи нинішніх українських політиків: загрузнути в говорильні самим і затягнути в це болото інших», – заявив глава угруповання.

Раніше на прес-конференції в Мюнхені український президент висловив ідею спільного з представниками ОБСЄ, «ДНР» і «ЛНР» патрулювання кордону з Росією на Донбасі на період підготовки місцевих виборів. У своєму виступі Зеленський зазначив, що у нього є можливість «дотиснути», щоб на визначених межах були присутні українці.

За словами Пушиліна, українські позачергові місцеві вибори – це «політичний процес, який є частиною повного та всеосяжного політичного врегулювання». І наполягає на тому, що Україна повинна узгоджувати з ніким не визнаними «республіками» правові аспекти Конституцій України.

«Офіційний Київ ще не зробив жодного кроку, щоб узгодити з «ДНР» і «ЛНР» правові аспекти особливого статусу Донбасу», – додав він.

Також він наголошує, що Зеленського дуже погано сприймають люди, які живуть в ОРДЛО. Але сам президент цього не усвідомлює і про щось хоче домовлятися.

«Він, мабуть, не усвідомлює, наскільки погано до нього ставляться жителі Донбасу. І що тому й існує делегування повноважень, щоб представники народу домагалися того, чого хочуть люди. Саме для цього і була створена мінська майданчик».

І вчергове підкреслив, що Мінські угоди не будуть переглянуті.

Нагадаємо. Президент Володимир Зеленський під час Українського ланчу в Мюнхені заявив, що Україна погоджується на спільний контроль кордону із представниками ОРДЛО.

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що розгляд ідеї президента України Володимира Зеленського щодо патрулювання кордону з РФ на Донбасі неможливий, через те, що не враховуються думки так званих «ДНР» і «ЛНР».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі