п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Пташка» з Азовсталі відреагувала на хейт з боку інтернет-користувачів

Наталя


Суспільство , Lifestyle

«Пташка» з Азовсталі відреагувала на хейт з боку інтернет-користувачів

views1179

07.02.2023

Подiлитися у соц.мережах

Парамедик з позивним "Пташка" Катерина Поліщук, яка перебувала на Азовсталі, а потім її взяли в полон росіяни, після звільнення регулярно стикається з хейтом з боку інтернет-користувачів.

Нещодавно їй дорікнули в тому, що вона їздить в дипломатичні поїздки, хоча не є дипломатом, передає УНІАН

Дівчина нагадала, що до 24 лютого 2022 року вона не була військовослужбовцем, медиком, психологом, але ситуація в країні змусила взяти на себе відповідальність та ініціативу. 

"Мене запитали: "Дипломатичні поїздки? Хіба ти дипломат? Не ганьбися". Так я і не військова, не медик, не психолог, не мотиватор, як і десятки, сотні тисяч наших хлопців, які до 24.02 (хтось до 2014) були інженерами, вчителями, електриками, водіями, виховательками, швачками, продавцями, винахідниками, артистами, бухгалтерами... Але взяли в руки зброю, мед-рюкзак, кермо евакуаційної машини, карту, рацію і пішли захищати також і тих, хто може і вчився на дипломатів, і тих, хто не вчився, але важкою щоденною працею отримують для України зброю, техніку, домагаються обміну українських військовополонених і санкцій для ворога", - висловилася захисниця. 

Поліщук додала, що із задоволенням займалася б домашніми справами, проте не може робити цього в умовах, коли її будинок намагаються зруйнувати. 

"Так, я не політик, медик чи військова. За освітою я - музикант. Я - жінка. Я теж охоче оберігала б домашнє вогнище. Але мій будинок руйнують... По крові – українка. По долі - воїн. На ім'я - Пташка", - резюмувала захисниця.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі