неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Псевдопатріотична шелупень» – Бужанський підтримав Устенко і звинуватив Турчинова

Новини , Суспільство , Політика

«Псевдопатріотична шелупень» – Бужанський підтримав Устенко і звинуватив Турчинова

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Народний депутат з партії «Слуга народу» Максим Бужанський заявив, що Росія анексувала Крим через скасування «мовного закону» Колесніченка-Ківалова в 2014 році.

Ось такою заявою він підтримав свого колегу по фракції Олексія Устенко та назвав всіх незгодних з тим, що Україна сама спровокувала анексію (без слова «незаконну») «псевдопатріотичною шелупенню».

«Псевдопатріотична шелупень накинулася на мого колегу, народного депутата Олексія Устенко, який в ефірі одного з каналів заявив, що скасування закону Колесніченка-Ківалова викликало хвилювання серед кримчан і дало Російській Федерації такий необхідний для неї формальний привід для анексії Криму. Чому не пишу незаконної анексії? Тому  що законною анексії бути не може за визначенням», – заявив Бужанський.

Крім того, скандальний «Слуга народу» додав, що також слід звинувачувати Олександра Турчинова, який в 2014 році виконував обов’язки президента.

«Ось йому, Турчинову, і пред’явіть претензії, замість того, щоб перебріхувати слова Устенко. Ви ж з одного, назвемо це так, з Турчиновим табору, розберіться між собою», – видав Бужанський.

Нагадаємо. Народний депутат від фракції «Слуга народу» Олексій Устенко заявив, що Україна нібито сама спровокувала анексію Криму, «прийнявши» в 2014 році закон про мову. 

Сам Бужанський, який також є народним депутатом від фракції «Слуга народу», 10 грудня вніс до парламенту України на розгляд законопроєкт, яким передбачається скасування Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі