неділя, 19 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Псевдопатріотична шелупень» – Бужанський підтримав Устенко і звинуватив Турчинова

Новини , Політика , Суспільство , Україна

«Псевдопатріотична шелупень» – Бужанський підтримав Устенко і звинуватив Турчинова

views17

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Народний депутат з партії «Слуга народу» Максим Бужанський заявив, що Росія анексувала Крим через скасування «мовного закону» Колесніченка-Ківалова в 2014 році.

Ось такою заявою він підтримав свого колегу по фракції Олексія Устенко та назвав всіх незгодних з тим, що Україна сама спровокувала анексію (без слова «незаконну») «псевдопатріотичною шелупенню».

«Псевдопатріотична шелупень накинулася на мого колегу, народного депутата Олексія Устенко, який в ефірі одного з каналів заявив, що скасування закону Колесніченка-Ківалова викликало хвилювання серед кримчан і дало Російській Федерації такий необхідний для неї формальний привід для анексії Криму. Чому не пишу незаконної анексії? Тому  що законною анексії бути не може за визначенням», – заявив Бужанський.

Крім того, скандальний «Слуга народу» додав, що також слід звинувачувати Олександра Турчинова, який в 2014 році виконував обов’язки президента.

«Ось йому, Турчинову, і пред’явіть претензії, замість того, щоб перебріхувати слова Устенко. Ви ж з одного, назвемо це так, з Турчиновим табору, розберіться між собою», – видав Бужанський.

Нагадаємо. Народний депутат від фракції «Слуга народу» Олексій Устенко заявив, що Україна нібито сама спровокувала анексію Криму, «прийнявши» в 2014 році закон про мову. 

Сам Бужанський, який також є народним депутатом від фракції «Слуга народу», 10 грудня вніс до парламенту України на розгляд законопроєкт, яким передбачається скасування Закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Коментарi (0)