вівторок, 28 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Призовники 18-19 років мають надати письмову згоду на проходження служби – Загороднюк

Новини

Призовники 18-19 років мають надати письмову згоду на проходження служби – Загороднюк

views55

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Від призовників 18 і 19 років перед проходженням строкової військової служби будуть вимагати письмову згоду.

Про це повідомив міністр оборони Андрій Загороднюк на своїй сторінці в Фейсбук.  

Він також зазначив, що Міністерство оборони вже направило роз’яснювальні листи в усі обласні державні адміністрації. У листах містяться рекомендації щодо проведення призовних кампаній у 2020 році.

«У листі главам призовних комісій всіх рівнів надано рекомендації, як розглядати питання про надання відстрочки від призову 18-ти і 19-річним юнакам. Нагадаю, що це передбачено українським законодавством, а саме Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу».

І додав, що всі призовники такого віку повинні надати письмову згоду на проходження строкової служби.

«Якщо призовники цієї вікової категорії матимуть бажання пройти військову службу в такому віці, їх буде прийнято до лав ЗСУ та інших військових формувань. Це відбуватиметься виключно за їх письмовою згодою», – написав Загороднюк.

Нагадаємо. 16 січня президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», у якому знизив призовний вік для чоловіків з 20 до 18 років.