середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Призов на військову строкову службу в Україні офіційно завершено

Суспільство

Призов на військову строкову службу в Україні офіційно завершено

views74

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Планові показники призову, який проводився відповідно до Указу Президента України від 16.01.2020 № 13/2020 та тривав протягом жовтня-грудня, виконано на всі 100%.

Про це повідомляє пресслужба Генерального штабу.

Наголошується, що загальне число призваних осіб до лав ЗСУ та інших формувань складає 13 570. З них до Збройних сил України – 7 500 осіб, до Нацгвардії України – 4 970 осіб, до Держприкордонслужби – 500 осіб та відповідно до Державної спеціальної служби транспорту 600 осіб.

Як і передбачалося, всі вони проходять у навчальних центрах спеціальну Базову загальну підготовку. За її допомоги військовослужбовці зможуть покращити свої навички, вміння і здобути первинні військові звання.

«Під час проходження військової служби в Збройних Силах України військовослужбовці строкової військової служби не залучаються до виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил та проходять військову службу переважно в пунктах постійної дислокації військових частин для забезпечення їхньої життєдіяльності, охорони та оборони», – підкреслили в оборонному відомстві.

Крім того, статтею 23 Закону України  «Про військовий обов’язок і військову службу» визначені строки проходження служби.

Наприклад старшини і сержанти, солдати і матроси, військова служба у яких проходить в ЗСУ чи інших військових формуваннях, тривалість строку складає до 18 місяців. А ті особи, які на час призову вже мали вищу освіту зі ступенем «магістр», служитимуть до 12 місяців.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі