субота, 01 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ПриватБанк та бізнес: компанії братів Суркісів спростовують звинувачення

Економіка

ПриватБанк та бізнес: компанії братів Суркісів спростовують звинувачення

views44

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У компаніях, які належать Суркісам, є наміри звернутись до суду задля спростування звинувачень висунутих міністром юстиції.

Про це повідомляє РБК-Україна.  

Міністр Малюська поширив інформацію про нібито маніпуляції в судовому процесі за позовом компаній Sofinam Investments LLP, Lumil Investments LLP, Berlini Commercial LLP, Camerin Investments LLP, Sunnex Investments LLP і Tamplemon Investments LLP про порядок виконання рішення Печерського районного суду Києва від 2017 року про зобов’язання ПриватБанку обслуговувати депозити цих компаній.

Пресслужба компаній повідомляє, що це не відповідає дійсності. Вони заявили, що ця інформація нібито є брехлива та спрямована на штучну політизацію цього судового процесу, а її головна мета – створення тиску на суд.

«Наведений у публікації перелік нібито маніпуляцій в судовому процесі не підтверджений жодним належним процесуальним документом і є нічим іншим, як особистою думкою і враженням Д. Малюськи. Поширення такої думки, наприклад, експертом неурядової організації не являє загрози для незалежності та неупередженості судового процесу. Разом з тим, поширення такої думки Міністром юстиції є прямим сигналом на адресу суду про те, що позивач повинен програти суперечку, що є неприйнятним в демократичній і правовій державі», – йдеться в заяві.

Нагадаємо. Раніше Міністр юстиції Малюська, коментуючи рішення Печерського районного суду у справі за позовом шести британських компаній до ПриватБанку та Мінфіну, заявив про нібито ознаки змови родини Суркісів із суддями у справі ПриватБанку. І зазначив, що йде «договорняк».