понеділок, 16 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Присвячений евакуації поранених документальний фільм «Евакуація»  побачить світ 11 березня

Суспільство

Присвячений евакуації поранених документальний фільм «Евакуація» побачить світ 11 березня

views62

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Документальний фільм «Евакуація» режисера Євгена Тітаренка, присвячений подіям на Донбасі, виходить в прокат 11 березня. Повідомлення про вихід фільму опубліковано на сайті Державного агентства України з питань кіно.

Стрічка присвячена унікальній системі евакуації поранених військових і розповідає про те, як з’явилася ця система, хто її створив, як саме вона працює. Офіційний трейлер фільму розміщений на Youtube-каналі Держкіно.

Автор сценарію і режисер фільму – Євген Тітаренко, оператор – Олексій Степанков-Ткаченко, художник-постановник – Тарас Ткаченко, композитор – Іван Оглоблін, продюсери – Олександр Дріз і Наталя Хазан. Стрічку створено Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

«В рамках показів відбудуться зустрічі з творчою групою та героями фільму 12-го березня – в Дніпрі, 14-го березня – в Києві, в кінотеатрі «Планета кіно» (ТРЦ «Блокбастер»). Під час цих спецпоказів в фойє кінотеатрів працюватиме пересувна виставка «Війна Росії проти України», яку створили Дніпровський Музей АТО і Дніпровський національний історичний музей ім. Дм. Яворницького», – йдеться в повідомленні.

Крім Києва і Дніпра, вже найближчим часом стрічку побачать глядачі у Львові, Харкові та Сумах.