неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Пристайко про підсумковий документ «Нормандського саміту» та ватажків бойовиків

За кордоном , Новини , Російська агресія , Політика

Пристайко про підсумковий документ «Нормандського саміту» та ватажків бойовиків

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко розповів, що наразі підсумковий документ майбутньої зустрічі між президентами України, Росії, Франції та Німеччини узгоджено лише з питання «формули Штайнмаєра», інші питання знаходяться на стадії обговорення.

Таку заяву Пристайко зробив під час свого коментарю щодо інформації російської преси, у якій вони заявляють про відсутність у цьому документі пункту про передачу Києву контролю над кордоном до виборів на Донбасі.

«Погоджена лише та частина, що стосується «формули Штайнмайєра». Я не знаю, яким буде остаточний документ, але узгоджений на даний момент радниками насправді дуже короткий і фактично відзначає лише досягнутий прогрес. Наприклад, там написано, що сторони вітають завершення розведення та відновлення сполучення у Станиці Луганській, обмін полоненими та уповноважують своїх міністрів закордонних справ, умовно кажучи, працювати далі. Це дозволяє росіянам сказати, що там немає контролю над кордоном, але там взагалі нічого немає», – пояснив міністр.

Також він додав, що такі заяви проголошуються з російської сторони досить часто, що лише додає напруженості ситуації в Україні.

«Ви подивіться, в Мінську погоджують «формулу Штайнмаєра», а потім виходять «керівники ЛНР/ДНР» і заявляють, що в Києві нарешті зрозуміли, що ніколи не будуть мати над нами влади. Безсумнівно, це робиться для збудження населення проти миротворчої політики Президента Зеленського», – підсумував Пристайко.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі