понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Припинення ракетного договору: Путін допустив гонку озброєнь

За кордоном , Новини , Російська агресія

Припинення ракетного договору: Путін допустив гонку озброєнь

views142

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент РФ Володимир Путін вважає, що після припинення дії Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) у світі може поновитися гонка озброєнь.

Про це йдеться в заяві Путіна, опублікованій на сайті Кремля.

«На нашу думку, дії США, які призвели до ліквідації Договору про ракети середньої і меншої дальності, неминуче спричинять за собою девальвацію, розхитування всієї несучої конструкції глобальної безпеки, включаючи Договір про стратегічні наступальні озброєння та Договір про нерозповсюдження ядерної зброї. Такий сценарій означає відновлення нічим не стримуваної гонки озброєння. І, щоб уникнути хаосу, в якому немає ніяких правил, обмежень і законів, потрібно ще раз зважити всі можливі небезпечні наслідки і почати серйозний діалог без двозначностей і по суті», – йдеться в заяві Путіна.

Тим не менш, він додав, що не планує розпочинати гонку озброєння, але й не стануть заплющувати очі і має намір застосовувати ефективні дії проти таких заходів. Крім того, Путін (як завжди) просто перекладає відповідальність на другу сторону, говорячи про те, що готові до переговорів зі США.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі