субота, 25 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Прилєпін, Охлобистін, Сігал, Козаков – новий російський рух, який мріє захопити всю Україну

За кордоном , Новини

Прилєпін, Охлобистін, Сігал, Козаков – новий російський рух, який мріє захопити всю Україну

views43

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Москві пройшов з’їзд руху «За правду», засновником якого став російський письменник, котрий воював в рядах членів НВФ на Донбасі, Захар Прилєпін.

Про це повідомляє Радио Свобода

Відзначається, що до складу учасників з’їзду увійшли крім Прілєпіна російський актор Іван Охлобистін, американський актор Стівен Сігал, який недавно отримав російське громадянство, режисер Едуард Бояка та колишній радник «глави ДНР» Олександр Казаков.

Під час цього дійства Прилепін заявив, що претендує на те, щоб у найближчому майбутньому рух став політичною партією в Росії. І «це завдання – мінімум».

«Перемога партії на виборах в Держдуму в 2021 році – це «завдання-мінімум», – заявив він

При цьому, голова цього руху висловився проти будь-яких поліпшень відносин Росії із Заходом і розповів про свої мрії захопити всі українські території так званим «ополченням». Крім того, пояснив, що в Росії поняття «цивілізовано» – це все, що дозволяє «розширити російську цивілізацію».

«Все запевняють нас, що в 21-му столітті проблеми потрібно вирішувати цивілізовано, насправді бажають виключно нашої капітуляції. У поняття «цивілізовано» ми вкладаємо один сенс: всі, що сприяє збереженню, посиленню і розширенню російської цивілізації – цивілізовано», – заявив Прилєпін.

Лише американець Стівен Сігал, який недавно отримав російське громадянство, заявив, що він за мир у всьому світі й проти пропаганди.

Під час з’їзду співали пісні про війну на Донбасі і в Сирії…