четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Приклад Савченко нічому не навчив, – Безсмертний

Новини , Політика

Приклад Савченко нічому не навчив, – Безсмертний

views112

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російські анонси обміну полоненими негативно впливають на саму можливість обміну і збільшують ймовірність ситуації, що відбулася із звільненням Надії Савченко, коли обмін оголошували 7 разів.

Про це заявив Роман Безсмертний, який нещодавно представляв Україну в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі. На його думку, ситуація з інформаційним домінуванням РФ в питаннях обміну полоненими не може мати позитивних наслідків, а навпаки – свідчить про негативні тенденції.

Безсмертний зауважив, що з приходом нової влади в Україні напрацьовані у попередні роки механізми взаємодії в питаннях звільнення полонених, змінюються в гіршу сторону, що може мати дуже «негативні наслідки».

Так, викликає подив включення до процедури обміну українських моряків, яких ООН зобов’язало РФ повернути Україні негайно і без всяких умов. Безсмертний вважає, що «людина, яка веде перемовини з Росією, не розуміє статусу рішень Морського Трибуналу ООН і наслідків цих рішень».

Крім того, на терміни впливає різний правовий статус і різна дистанція правової очистки засуджених та затриманих, які плануються на обмін. Правова очистка має свою окрему процедуру з невизначеними часовими рамками, тому називати ті чи інші дати звільнення, це «самому створювати собі проблеми».

Нагадаємо. 5 вересня президент РФ В. Путін двічі заявив, що переговори по обміну ув’язненими вийшли на фінальну стадію.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі