вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Прихильниця Гіві та Мотороли кидалася на студента у Краматорську за відмову брати агітаційні матеріали

Події

Прихильниця Гіві та Мотороли кидалася на студента у Краматорську за відмову брати агітаційні матеріали

views115

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

27 вересня у Краматорську на студента ДДМА Богдана накинулися двоє людей за те, що він відмовився брати агітаційні матеріали партії ОПЗЖ.

Богдан розповів, як саме стався конфлікт. Виявилося, що дівчина, яка на нього нападала, дуже полюбляє російських найманців Гіві, Моторолу і взагалі розповсюджує у соціальних мережах інформацію, яка має ознаки антиукраїнської пропаганди.

Як все відбувалося

«Я йшов зі своєю дівчиною по місту і, підходячи до перехрестя вул. Академічної та Дружби, побачив ще здалеку, що стоїть агітаційний намет проросійської партії ОПЗЖ, побачив, що жінка вже готується дати мені свою брошурку. Я намагався обійти цю жінку, але вона виявилася більш впертою та наглою. Вона практично перекрила мені рух і почала пхати мені до рук оті брошурки. Я патріотично відмовив і сказав, щоб вона це все засунула собі у д*пу. Потім ззаду мене позвали двоє: чоловік та жінка, приблизно 25 років. Жінка мене назвала хамом, а хлопець назвав бидлом з матюками. Потім він підійшов до мене і почав мене ображати. Я його спитав: «В якій країні він живе?». Але він мені не відповів, а продовжував мене ображати. Я почав переходити дорогу у напрямку парку Пушкіна. Вже перейшов на інший бік вулиці, коли отой хлопець вдарив мене ногою у спину. Я розвернувся і побачив, що він намагається на мене напасти. Я намагався зупинити його за допомогою газового балончика. Балон не спрацював, тому що там не було вже тиску. Але він відбіг. Тут почала нападати його дівчина, намагаючись вдарити мене в лице. Після цього я направив балон на неї і їй трошки попало газу на лице. Але це був з мого боку самозахист. Потім хлопець ще раз напав на мене. Я впав на асфальт правим боком. Коли я впав, я вдарився головою – і він ще раз вдарив мене ногою у голову та по спині».

Потім втрутилися перехожі, які припинили побиття. Далі Богдан зателефонував до поліції і викликав наряд. В цей час нападник, якого як пізніше з’ясувалося звуть Романом, намагався піти, щоб не спілкуватися з правоохоронцями. Богдан дістав незаряджений пневматичний пістолет. Те, що пневматична зброя не була заряджена, підтверджують у поліції. Після цього усіх учасників конфлікту відвезли у відділення поліції. Богдан написав заяву про напад, а дівчина, яка була з нападником і сама брала участь у конфлікті, написала зустрічну заяву. Поки тільки у Богдана є легкі тілесні ушкодження.

У самій ОПЗЖ заявляють, що їм невідома причина конфлікту і що волонтери, які роздають агітаційні матеріали, не мають жодного відношення до побиття.

А далі почалися досить цікаві речи. Дівчина, яка брала участь у конфлікті прийшла коментувати дописи Богдана у фейсбуці.

Як виявилося, її звуть Марія Єськова. Коли почали аналізувати профіль Марії у соціальній мережі «Однокласники», виявилося, що вона дуже сумувала з приводу смерті Мотороли та Гіві. Додаємо відповідні скріншоти зі сторінки Марії Єськової.

Деякі її поширення мають ознаки антиукраїнської пропаганди та прихильності до окупантів.

Це вже не перший випадок, коли прихильники «руського миру» починають конфлікт з патріотично налаштованими громадянами через місцеві вибори. Нещодавно, виявилося, що людина, яка є свідком у справі написів під зображенням Нелі Штепи, ображала у фейсбуці українських військових, називаючи їх «хворими заробітчанами».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі