понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Приїхав, побачив, але знов не підтвердив. Чому «влада ДНР» відмахується від наочного? (фото)

Новини , Новини окупації

Приїхав, побачив, але знов не підтвердив. Чому «влада ДНР» відмахується від наочного? (фото)

views59

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Підземний поштовх невідомого походження, який стався вранці 10 листопада в селищі Об’єднаний у тимчасово непідконтрольній українському уряду Макіївці Донецької області, не привів до пошкоджень житлового фонду в населеному пункті. Так сказав «депутат народної ради» Валерій Скороходов.

Це саме той «депутат», який самостійно висунувся до комісії з перевірки реального положення справ у районі, звідки майже щотижня звертаються люди із закликами пояснити підземні поштовхи, які руйнують домівки.

«Сьогодні після ранкового підземного поштовху в Об’єднаному я перевірив населений пункт на наявність пошкоджень житлового фонду через даного інциденту. Мною пошкоджень і обвалень будинків, внаслідок сьогоднішнього поштовху не було виявлено», – зазначив Скороходов.

Це саме той «депутат», який планував навіть тимчасово переїхати до Об’єднаного, щоб подивитись на власні очі та відчути землетрус на своїй шкірі.

Це саме той «депутат», якому «глава» фейкової «республіки» доручив розібратися з повідомленнями людей, «яких не можуть наражати на небезпеку» і якого «благословив» на тимчасовий переїзд під час довгоочікуваної «наради» так званого «уряду ДНР» з цього приводу. (До речі, зустріч відбулася за день до чергового поштовху – 9 листопада).

Вранці 10 листопада з’явилося відразу декілька повідомлень про серйозні поштовхи та одне пошкодження домівки.

Приїхав, побачив, але знов не підтвердив. Чому «влада ДНР» відмахується від наочного? (фото)

Ввечері 10 листопада той, хто хотів пожити в цьому районі, хто хотів побачити все на власні очі… звинуватив людей у брехні. Він просто назвав «помилковою» інформацію про обвалення перекриття в будинку. І закрив на цьому питання.

Тож, коли вже почнуть домівки падати на голови людей, коли хтось, нарешті, постраждає, може тоді «влада» відреагує і визнає, що це затоплені за їхньою вказівкою, розкрадені на метал та вивезені до Росії шахти призвели до екологічної та руйнівної катастрофи? Але ж виправляти це вже буде запізно…