п’ятниця, 23 квітня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Приїхала з проросійськими телеканалами, щоб зняти картинку – нардеп про візит Королевської до Львова

Україна

Приїхала з проросійськими телеканалами, щоб зняти картинку – нардеп про візит Королевської до Львова

views8

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Народний депутат від партії «Європейська Солідарність» Микола Княжицький назвав провокацією візит депутатки від «ОПЗЖ» Наталії Королевської на виїзне засідання комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у Львівській ОДА. За його словами, це взагалі не було засідання, а було бажання зробити «картинку» для проросійських ЗМІ через провокацію, яка небезпечна для України.

Княжицький підкреслив, що попри війну в Україні, рейтинг проросійської партії «ОПЗЖ» росте саме тут, в Україні.

«Це не було навіть засідання комітету. Це був круглий стіл. Коли я прийшов, я був справді заскочений, коли побачив там Королевську, але ми цю Королевську бачимо і у ВР. Ми бачимо, як рейтинг цього Опозиційного блоку, на жаль, росте, і росте в Україні», – сказав він.

Народний депутат абсолютно переконаний, що Королевська приїхала з провокаційною метою до Львова, щоб потім вже у регіоні, де проросійська «ОПЗЖ» має найбільшу підтримку, розповісти та показати на телебаченні про те, як «кляті бандерівці вигнали народного депутата».

«Коли активісти її запитали: «Хто є агресор?»… Складно відповісти, що агресор – Росія? Це в законі написано, це всі знають. Вона відмовилась це робити, але приїхала туди з камерами проросійських каналів, які її підтримують. Вибігла і демонстративно втекла. І буде розказувати: як кляті бендерівці вигнали народного депутата в регіонах, де, вони сподіваються, «ОПЗЖ» має підтримку для того, щоб далі розколювати Україну», – підкреслив Княжицький.

Він наголосив, що провокації, які чинила Королевська, вкрай небезпечні, проте «відпрацьовані» проросійськими каналами та самими депутатами.

«Що стосується самих активістів, я думаю те, що вони поставили їй це питання – абсолютно правильно. Але треба його було так поставити, щоб не ставати самим матеріалом, щоб ці проросійські канали показували людей, які кричать», – додав Княжицький.

За його словами, якщо б її спокійно спитали: «Хто агресор?» – нічого б не вийшло і вона б не мала такого пасу. Адже головним завданням є «не просто вигнати Королевську зі Львова», а вигнати всі проросійські сили з української політики, що зробити вкрай важко.

«Вона б зробила те саме, в неї не було такого би пасу. Але вона вийшла, пішла. Далі цей круглий стіл продовжувався. Нам треба зрозуміти, що наше завдання не просто вигнати Королевську зі Львова, наше завдання вигнати з української політики «ОПЗЖ» та інші проросійські сили. І це є набагато важче», – підсумував Княжицький.

Нагадаємо. Зранку 27 лютого активісти зустріли Наталію Королевську вигуками та протестами, а потім взагалі вигнали з Львівської ОДА, де проходило виїзне засідання.

Коментарi (0)