субота, 25 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Придністровцям у черговий раз пообіцяли російське громадянство. «ДНР» радіє

За кордоном , Новини

Придністровцям у черговий раз пообіцяли російське громадянство. «ДНР» радіє

views56

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Зміни, що дозволяють придністровцям отримувати російське громадянство, коли-небудь будуть внесені в російське законодавство.

Саме так і заявив депутат Держдуми РФ Євген Примаков в інтерв’ю телеканалу «Перший Придністровський». Але цікаво те, що такій заяві зраділи на окупованій території України, і ця новина розміщена на сайтах терористів.

Зазначається, що Примаков до «коли-небудь будуть» додав, що це «наша відповідь злостивцям і недоброзичливцям, що це не відбувається і не відбудеться». І взагалі, російськомовним людям потрібно надавати російське громадянство «просто автоматом».

«Російськомовні, російськомовні люди повинні мати можливість отримання російського громадянства. Просто автоматом. Але дискусія про це в Державній думі триває. Ми пам’ятаємо, як важко йшли поправки в російське законодавство. І тільки після втручання президента Путіна ці поправки в законодавство були внесені. Ми розраховуємо на те, що поступово ці поправки в законодавство будуть розширені», – сподівається депутат.

Він також вважає, що придністровці повинні мати право на російський материнський капітал і поліси медичного страхування.

«З точки зору справедливості це повинно бути зроблено.  Просто потрібно якось більш тонко пропрацювати законодавство, щоб це стосувалося саме тих російських громадян, які реально цього потребують», – сказав Примаков.

Вказується, що раніше домогтися вирішення проблеми з російським громадянством для Придністров’я обіцяли й інші депутати Держдуми РФ, але нічого не вийшло. Поки що. А може й не вийде, но то вже дрібниці. Живуть собі і живуть.

Зараз молодь, яка народилася в ПМР після 1992 року взагалі не ясно до кого і до чого відноситься, тому що не може отримати громадянство РФ і стає особами без громадянства.