четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Причиною коронавірусу є одностатеві шлюби, а причастя не поширюють вірус – Філарет

Суспільство

Причиною коронавірусу є одностатеві шлюби, а причастя не поширюють вірус – Філарет

views62

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Глава УПЦ Київського патріархату Філарет заявив, що він не захворіє, і назвав однією з причин пандемії коронавірусу Covid-19 на планеті одностатеві шлюби.

Про це він розповів в ефірі програми «Чесно з Ташей Трофімовою».  

Глава Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) Філарет заявив, що пандемія коронавірусу Covid-19 на планеті викликана гріхами, серед яких особливо вказав на одностатеві шлюби.

Щодо власного захисту від коронавірусу, Філарет відповів, що не захворіє.

«Я вірю, що Господь захистить мене, він не допустить, щоб я захворів, тому що я повинен служити церкви», – сказав він.

І додав, що епідемія – це кара Божа за гріхи людства. А перш за все – одностатеві шлюби.

«Причина коронавірусу – це гріховність людства. Відкрито не захищають добро, а захищають зло. Зло поширюється. Я маю на увазі, перш за все, одностатеві шлюби. Це причина коронавірусу і не тільки це. Дітей вчать вибирати собі стать. Хіба це добро?! Це зло. За це зло Бог спалив Содом і Гоморру. І на цьому місці донині розташоване Мертве море», – сказав Філарет.

За його словами, такі гріхи були завжди, «але особливість нашого часу в тому, що це зло держави починають вважати добром».

Філарет заявив також, що проведення церковних таїнств, зокрема причастя, не є засобом поширення інфекції. І закликав людей приймати в них участь.

«Не може Тіло і Кров Господні, які подаються в Таїнстві Причастя під виглядом хліба і вина, бути причиною поширення хвороби. Життя не може породжувати хвороба! Так ми віримо! Тому Церква закликає єпископат, духовенство продовжувати звершення церковних Таїнств і богослужінь, а віруючих – приймати в них участь», – йдеться у зверненні патріарха.