вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Пройшов стендові випробування двигун надзвукової ракети «Блискавка»

Константинова Ольга


Технології

Пройшов стендові випробування двигун надзвукової ракети «Блискавка»

views393

12.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Державне підприємство «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О. Г. Івченка» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».

Про це повідомив Генеральний конструктор держпідприємства Ігорь Кравченко в інтерв’ю інформаційному агентству АрміяІнформ.

 

«Над напрямком надзвукової ракети ми дуже плідно працюємо з КБ «Південне». У цьому сенсі маємо гарний доробок і вже випробували прототип двигуна на ракету у себе на стендах», – розказав Ігор Кравченко.

Якщо Міністерство оборони України зацікавиться проєктом, роботи над ракетою можуть бути продовжені у вигляді відкриття дослідно-конструкторської роботи.

 

«З нашого боку, я впевнений, що затримки не буде. Створення проєкту «Блискавка», як першого пілотного проєкту, це відпрацювання певних технологічних рішень. Проєкт гідний, і я вважаю, що нашій державі він під силу. І щодо фінансової складової, ціни на таку продукцію цілком помірні, тому ми матимемо своє, а не купуватимемо», – додав Генеральний конструктор.

 

Презентаціяконцепції надзвукової авіаційної керованої ракети «Блискавка» відбулась на міжнародній виставці озброєнь та військової техніки «Зброя та безпека-2019».

Головним розробником нової ракети є Державне конструкторське бюро «Південне», ДП «Івченко-Прогрес» виступає партнером та займається розробкою двигуна для ракети.

 

Ракета має дальність польоту у 110 км та призначена для знищення наземних або надводних цілей. Її планують використати для озброєння фронтових бомбардувальників Су-24М. А за умови встановлення додаткового підвісного контейнера і на інших типах літаків, в першу чергу - Су-27.

 Коментарi (0)