неділя, 26 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Проукраїнських активістів на Донбасі тероризують та залякують

Новини , Суспільство , Переселенці

Проукраїнських активістів на Донбасі тероризують та залякують

views99

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Члени громадської організації «Майдан Моніторинг» розпочали збирати факти нападів, погроз й тиску на активних жителів Донецької та Луганської областей.

Перевірені факти публікуватимуться представниками організації на їхньому сайті maidan.org.ua і надалі доноситимуться до керівництва країни. Про це повідомив представник ГО «Майдан Моніторинг» Віталій Овчаренко.

Він також зазначив, що протягом останнього часу в ЗМІ все частіше стала з’являтися інформація про звільнення, погрози, цькування, залякування і навіть вбивства активних громадян Донеччини та Луганщини.

Овчаренко вважає, що активні представники громадського суспільства, які проживають на Донбасі, практично перебувають на передовій українського суспільства. І наразі їх захист є вкрай важливою справою.

«Ми хочемо зробити акцію біля якоїсь державної будівлі, озвучити ці факти, привернути увагу керівництва держави й, можливо, це якось вплине на зменшення таких прикрих випадків», — підкреслив представник ГО «Майдан Моніторинг».

Станом на сьогодні, активісти зафіксували приблизно 10 випадків терору стосовно українських активістів на Донбасі, 15 фактів зараз перевіряються.

«Надіємося, що кожен такий окремий випадок уже через державні органи отримає достатній рівень перевірки й реагування силових органів», — наголосив Віталій Овчаренко.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі