середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Протидію фіктивній волонтерській діяльності готують народні депутати

Суспільство , Політика

Протидію фіктивній волонтерській діяльності готують народні депутати

views87

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Відповідний проєкт закону депутатам пропонує ухвалити за основу парламентський Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Про це з посиланням на інформаційне управління Апарату Верховної Ради, передає РБК-Україна.

«Комітет, розглянувши питання щодо доцільності включення до порядку денного сесії проекту закону… щодо підтримки волонтерської діяльності №4521, рекомендує Верховній раді включити його до порядку денного сесії та прийняти за основу», – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що закон під назвою «Про волонтерську діяльність» можуть доповнити розділом, який чітко визначить особливості волонтерства у питанні залучення не тільки осіб без громадянства, але й іноземців.

До слова ця діяльність має змогу допомогти згаданим особам отримати документ на тимчасове проживання в Україні

Крім того, закон має кілька запобіжників. Згідно першого осіб перевіряють на можливу загрозу нацбезпеці. А ось інший дозволяє перевірку здійснення волонтерства та вилучення установ чи організацій з переліку.

Коли ж документ поданий на включення до переліку, то його перевірить СБУ, а сам розгляд триватиме 20 днів.

«Згідно з документом, волонтери не можуть надавати свою волонтерську допомогу індивідуально Збройним силам України, іншим військовим формуванням, правоохоронним органам, органам державної влади під час дії особливого періоду, правових режимів надзвичайного чи воєнного стану, проведення АТО/ООС», – зазначає джерело.

Допомогу можна буде надавати тільки при наявності співпраці з організацією і якщо є письмовий договір провадження відповідної діяльності.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі