п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Проросійського блогера утримували 9 місяців у СІЗО Донецька і призначили штраф за критику «ДНР»

Новини окупації , Події

Проросійського блогера утримували 9 місяців у СІЗО Донецька і призначили штраф за критику «ДНР»

views96

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прихильник сепаратистів Олександр Болотін заплатить 20 тисяч рублів штрафу за публічну критику окремих представників окупаційної адміністрації при угрупованні «ДНР».

Про звільнення Болотіна з Донецького СІЗО, де він провів 9 місяців, повідомив інший проросійський блогер, донеччанин Роман Манекін.

«Сьогодні Куйбишевський міжрайонний суд Донецька засудив Олександра Болотіна до штрафу в 20 000 рублів. Плюс дев’ять місяців за ґратами на стадії досудового і судового слідства. Сьогодні о 16:00 Олександр покине камеру на нижніх поверхах Донецького СІЗО», – написав Манекін у Телеграмі.

За інформацією Манекіна, так звана «ДНР» закрила «кримінальне провадження» щодо Болотіна, проте остаточне рішення буде за «апеляційним судом».

Варто зазначити, що затримали блогера і члена «громадської палати ДНР» Болотіна за «публічне розпалювання ненависті і ворожнечі». Саме у січні, перед самим затриманням, Болотін звинувачував «мера» Макіївки Сергія Голощапова в тому, що діти в місцевих школах не забезпечені харчуванням. Після цього у нього також виник конфлікт з представниками «міністерства інформації ДНР», які стверджують, що проблем з харчуванням в макіївських школах немає. Напередодні Болотін повідомляв про погрози на свою адресу з боку працівників «Мінінформу ДНР».

Він також закликав ватажка угруповання «ДНР» Дениса Пушиліна звільнити керівника «Громадської палати» Олександра Кофмана, звинувативши останнього в тиску.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі