п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Пропагандист Соловйов істерить, що гламурні фото його сина розповсюджуються у медіа

Олександр Слов'янець


Події , Курйози

Пропагандист Соловйов істерить, що гламурні фото його сина розповсюджуються у медіа

views846

14.02.2023

Подiлитися у соц.мережах

Пропагандист Володимир Соловйов влаштував істерику через фото його синів, які розповсюджують у медіа.  Він заявив, що  все це організувала Україна, що це інформаційна спецоперація проти нього.  Про його синів Олександра та Данила видання «Патріот Донбасу» писало.      

Соловйов обізвав російських журналістів, назвав їх «жалюгідними, дешевими тваринами», а також заявив, що журналісти «обслуговують інтереси укронацистів».  Він звинуватив російські медіа у розповсюдженні брехні, хоча сам у кожному своєму ефірі займається агресивною пропагандою, відверто бреше та закликає завдавати удари по країнах Європи та США.

До речі, старший син Соловйова Олександр навчався у Лондоні і саме туди пропагандист постійно закликає завдати удар.          

Ще він сказав, що його молодший син Данило «молодий, вродливий хлопець з модельною зовнішністю та знімає кіно про православні храми» і він взагалі нібито, глибоко набожний. Тільки жодного фото, які б підтверджували його «набожність» нема. А от гламурних фото, достатня кількість.  

   

Вся ця історія з синами головного пропагандиста Путіна почалася після того, як Соловйов декілька разів у своїх ефірах закликав відправляти на війну солдатів-строковиків. І як виявилося, його власні сини не мобілізовані, не пішли воювати, як постійно каже пропагандист з «укронацистами».  А чужих дітей пропагандист залюбки відправляє на війну.

Нагадаємо, що у вагнерівців натякають, що росіяни вбивають власних офіцерів, які віддають тупі накази.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі