вівторок, 28 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Прокуратура викрила командира підрозділу, який незаконно збував пальне(ФОТО)

Економіка , Події

Прокуратура викрила командира підрозділу, який незаконно збував пальне(ФОТО)

views22

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Львівська обласна прокуратура спільно з прокурорами Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері викрили командира спецпідрозділу Міжнародного центру миротворчості та безпеки, який систематично збував крадене пальне.

Про це повідомив Офіс Генерального прокурора.

Слідчі з’ясували, що за період з 2020 року командир спецпідрозділу, зловживаючи службовим становищем систематично збував на території військової частини крадене дизельне паливо підприємцям.

Зокрема, вказаний військовий організував на території Яворівського району роботу двох підпільних автозаправних станцій, на яких продавав місцевим жителям незаконно отримане пальне. За попередньою інформацією, така діяльність приносила йому близько 200 тис. грн прибутку щомісяця.

За даними, правоохоронні органи затримали службовця під час отримання ним неправомірної вигоди у розмірі 38 тис. грн, які було вилучено.

Наразі триває розслідування за фактом кримінального правопорушення, проводяться обшуки за місцем проживання затриманого та осіб, що можуть бути причетні, а також на території військової академії.

Коментарi (0)