субота, 24 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Прокуратура відкрила 68 справ щодо колишніх правоохоронців, які перешли на бік окупантів в Криму

Право

Прокуратура відкрила 68 справ щодо колишніх правоохоронців, які перешли на бік окупантів в Криму

views253

06.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

Наразі відкрито 68 проваджень у межах статті про державну зраду стосовно колишніх правоохоронців, які перейшли на бік Росії в Криму, відкрили. Про це повідомили в Офісі генерального прокурора у відповідь на запит Радіо Свобода.

«Департаментом нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора та прокуратурою Автономної Республіки Крим та міста Севастополя здійснюється процесуальне керівництво у 68 кримінальних провадженнях стосовно колишніх співробітників українських правоохоронних органів за ознаками злочину, передбаченого частиною першою статті 111 Кримінального кодексу України (державна зрада)», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що у липні завершилося спеціальне досудове розслідування щодо заступника командувача Чорноморського флоту Росії.

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за звинуваченнями у посяганні на цілісність та недоторканість України, державній зраді та плануванні, підготовці, розв’язуванні і веденні агресивної війни.