четвер, 08 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Прокуратура повідомила про зміну підозри «прокурору» та «судді», які переслідували українського активіста

Новини , Право

Прокуратура повідомила про зміну підозри «прокурору» та «судді», які переслідували українського активіста

views956

28.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прокуратура АР Крим та м. Севастополя повідомила про зміну раніше повідомленої підозри «прокурору» та «судді» незаконно створених правоохоронних та судових органів на території окупованого півострова у незаконному кримінальному переслідуванні одного з українських активістів.

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури АР Крим та м. Севастополя.


«Слідством встановлено, що підозрювані, громадяни України, перебуваючи на посаді прокурора відділу прокуратури АР Крим та судді Центрального районного суду м. Сімферополя АР Крим, після окупації півострова у 2014 році, зрадили присязі на вірність народу України та перейшли на службу до незаконно створених правоохоронних та судових органів держави-окупанта. Відтак, підозрювані були призначені на посади «прокурора прокуратури Центрального району м. Сімферополя прокуратури Республіки Крим» та «судді» незаконно створеного Центрального районного суду м. Сімферополя Республіки Крим», – йдеться в повідомленні.


Зазначається, що вказаний «прокурор», розуміючи незаконність кримінального переслідування одного з українських активістів, у якості «державного обвинувача» підтримував клопотання щодо проведення судового розгляду  за відсутності активіста, якого незаконно обвинувачують у зберіганні та передачі вибухових речовин й боєприпасів. У свою чергу «суддя» незаконно розглянув та задовільнив зазначене клопотання.


Таким чином, підозрювані, перейшовши на бік країни-окупанта, безпосередньо брали участь в роботі незаконно створених органів прокуратури та суду на півострові, а також надавали допомогу представникам іноземної держави в проведенні підривної діяльності проти України.


Санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі