п’ятниця, 19 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Прокуратура отримала дозвіл затримати Наталю Поклонську

Cіпратов Роман


Право

Прокуратура отримала дозвіл затримати Наталю Поклонську

views177

08.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Київський апеляційний суд дозволив затримання колишнього «прокурора» Криму Наталії Поклонської за підозрою у державній зраді.

Про це повідомляє пресслужба Київського апеляційного суду.

Як повідомляється, 6 грудня колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану прокурором на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 27 вересня 2021 року.

«Вказаною ухвалою відмовлено в задоволенні клопотання прокурора відділу Офісу Генерального прокурора про надання дозволу на затримання підозрюваної громадянки П. з метою приводу її для участі у розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою», – йдеться у повідомленні.

За результатами апеляційного розгляду постановлено нову ухвалу, якою задоволено клопотання прокурора Офісу Генерального прокурора про надання дозволу на затримання підозрюваної.

Зазначається, що колишній «прокурор» окупованого Криму підозрюється у скоєнні низки правопорушень, у тому числі державній зраді, посяганні на територіальну цілісність та недоторканність України тощо.