неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Прокуратура Києва планує оскаржити рішення суду щодо затриманих у справі Сивохо: дуже м’які

Події

Прокуратура Києва планує оскаржити рішення суду щодо затриманих у справі Сивохо: дуже м’які

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прокуратура Києва заявила про план подати апеляцію на запобіжні заходи, які були обрані Печерським судом для учасників інциденту 12 березня, в ході якого активісти зірвали презентацію Національної платформи примирення і єдності. У той день радника секретаря Ради національної безпеки і оборони штовхнули. І він впав.

Про це пресслужба прокуратури повідомила 14 березня.

У відомстві зазначили, що 13 березня прокуратура просила суд відправити трьох із затриманих під цілодобовий домашній арешт. Суд задовольнив одне клопотання, а прокуратура наполягає на трьох.

«За результатами судових засідань, клопотання щодо одного з підозрюваних задоволено. Щодо ще двох осіб – суд обрав більш м’який запобіжні заходи, а саме особисте зобов’язання. Останні два рішення прокуратура оскаржуватиме в апеляційному порядку», – заявляє пресслужба.

У повідомленні приводять слова прокурора Києва Сергія Юлдашева, який «виступає проти переваги права сили над силою права».

За його словами, це була перевага «права сили над силою права».

«Категорично виступаю проти переваги права сили над силою права. На сьогодні є безліч способів висловити позицію незгоди, не порушуючи закон і без застосування насильства. Тим, хто нехтує цими загальноприйнятими правилами, буде дано принципову оцінку і винні особи нестимуть відповідальність згідно чинного законодавства», – заявив Юлдашев.

Нагадаємо. Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо, який раніше назвав російсько-українську війну «внутрішньо-українським конфліктом», не зміг відповісти на питання активістів на питання, хто є агресор в Україні. Під час сварки його дійсно штовхнули і він впав на підлогу. Опонентів Сивохи обурило, що ні він, ні його помічники, які були присутні на презентації «Національної платформи примирення і єдності», не згадали про безпосередню участь Росії у війні на Донбасі і не відповідали на прямі питання з цього приводу.

Через зрив презентації поліція затримала 15 активістів. Столична поліція відкрила провадження після подій під час презентації Національної платформи примирення і єдності, до відділку доставили 15 осіб. У разі засудження вони можуть отримати строк ув’язнення до 5 років.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі