четвер, 19 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Прокуратура Криму розслідує незаконні масові затримання на півострові

Cіпратов Роман


Крим

Прокуратура Криму розслідує незаконні масові затримання на півострові

views189

03.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прокуратура АР Крим та міста Севастополя розпочала кримінальні провадження за фактами незаконного позбавлення волі кримськотатарських активістів на території окупованого півострова.

Про це повідомляє пресцентр Офісу Генерального прокурора.

За інформацією відомства, 1 листопада цього року біля «Кримського гарнізонного військового суду» окупанти незаконно затримали 19 кримських татар, серед яких журналіст, який здійснював свою професійну діяльність за редакційним завданням.

Декількома днями раніше там же було затримано 30 осіб, які прийшли підтримати своїх співвітчизників, засуджених у Ростові-на-Дону на строк від 12 до 17 років позбавлення волі.

«За останні два місяці це вже п’ятий випадок безпідставних масових затримань кримських татар в окупованому Криму. Спочатку «силовики» забороняли відвідувати судові засідання у так званих «справах Хізб ут-Тахрір», а тепер – навіть наближатись до стін суду. До того ж постійний тиск здійснюється і на адвокатів, які представляють інтереси осіб у цих справах», – йдеться у повідомленні.

У відомстві наголосили, що кожен факт незаконних затримань буде розслідувано з метою притягнення винних до відповідальності.