вівторок, 17 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Прокуратура додатково арештувала акції «Мотор Січ»: у справі з’явилося обвинувачення у «державній зраді»

Економіка

Прокуратура додатково арештувала акції «Мотор Січ»: у справі з’явилося обвинувачення у «державній зраді»

views41

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент групи DCH Олександр Ярославський заявив, що прокуратура наклала додатковий арешт на акції «Мотор Січ» і додала обвинувачення у «державній зраді».

Про це йдеться у заяві Ярославського, яку оприлюднила пресслужба DCH.  

Зазначається, що після того, як китайська Beijing Skyrizon та група DCH Олександра Ярославського подали заявку до АМКУ про купівлю «Мотор Січі», акції компанії були додатково арештовані.

За словами президента української бізнес-групи DCH Олександра Ярославського, прокуратура наклала додатковий арешт на акції підприємства «Мотор Січ». Він повідомив, що це сталося після того, як китайські інвестори разом з DCH подали заявку до Антимонопольного комітету України (АМКУ) щодо купівлі акцій компанії.

Він також додав, що у цій справі з’явилося обвинувачення у «державній зраді».

«Вчора, після того китайські інвестори підприємства оприлюднили інформацію про спільну з DCH заявку в АМКУ в рамках обов’язкового розкриття інформації на Шанхайській біржі, прокуратура додатково наклала арешт на акції та докваліфікувала формулювання обвинувачення до «державної зради», – заявив Ярославський.

Крім того, він заявив про «силовий тиск» на співробітників АМКУ «з метою перешкодити реалізації наших домовленостей з китайськими партнерами та перешкодити їм, законним акціонерам підприємства, розпоряджатися своєю власністю».

І закликав президента України Володимира Зеленського втрутитися в цю ситуацію.

В свою чергу Зеленський закликав захистити інтереси держави і напередодні звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля разом з Радою нацбезпеки і оборони та Службою безпеки України захистити економічні інтереси держави.

«Слід здійснити системну оцінку впливу на стан економічної безпеки держави приватизації або продажу корпоративних прав у статутному капіталі підприємств, (…) зокрема ПАТ «Мотор Січ», – йшлося в Офісі президента.

Секретар РНБО Олексій Данілов відповів, що апарат Ради «вживає вичерпних заходів щодо … унеможливлення передачі в незаконний спосіб іншій державі українських оборонних технологій».

Нагадаємо. Раніше китайська компанія Beijing Skyrizon і DCH Group спільно подали нову заяву в АМКУ про купівлю акцій «Мотор Січі». Крім того, Beijing Skyrizon відкликала з комітету заяву, яку вона раніше подавала спільно з держконцерном «Укроборонпром».