понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Прокуратура АРК проводить слідство за фактами викрадань та катувань учасників «Євромайдану Крим»

Політика

Прокуратура АРК проводить слідство за фактами викрадань та катувань учасників «Євромайдану Крим»

views68

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кримська прокуратура веде слідство у 270 справах щодо 400 фактів насильницьких дій, позбавлення волі, викрадення людей та їх катування бойовиками Росії та окупаційної адміністрації Криму на території автономії з моменту його окупації.

Про це повідомила Прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

«Одним з яскравих прикладів беззаконня, що панує на півострові вже сім років, стали події 9 березня 2014 року, коли на Сімферопольському залізничному вокзалі пособники держави-окупанта викрали та піддавали катуванням й жорстокому поводженню координаторів та учасників руху «Євромайдан Крим», які мирним шляхом протистояли намаганням РФ окупувати територію півострова», — зазначили у відомстві.

За даними досудового слідства, підозрюють 4 осіб, яким інкримінують злочинні та протиправні дії за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) КК України.

Також наголосили, що відповідно до Женевської Конвенції «Про захист цивільного населення під час війни» від 1949 року, насилля над життям й особистістю, зокрема всі види вбивств, завдання каліцтва, жорстоке поводження і тортури, наруга над людською гідністю, образливе та принизливе поводження стосовно осіб, що перебувають під захистом цієї Конвенції, суворо заборонене.

Нагадаємо, Прокуратура АР Крим та м. Севастополя повідомила про підозру учаснику незаконного збройного формування «Самооборона Криму»

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі