середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Прокуратура АРК готова надавати матеріали для позовів проти Росії

Політика

Прокуратура АРК готова надавати матеріали для позовів проти Росії

views66

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Прокуратурі АРК і Севастополя вказали на важливість ухвалення 14 січня проміжного рішення ЄСПЛ за позовом про порушення в Криму у справі України проти Росії.

«Під час підготовки міждержавного позову проти РФ використовувалися численні докази порушення прав людини в Криму, які зафіксовані в матеріалах кримінальних проваджень прокуратури автономії та розглядаються нами у контексті цілеспрямованої політики держави-окупанта щодо змін демографічного складу населення»,― повідомляє Прокуратура АРК і Севастополя у Facebook.

Зазначається,що метою політики агресора є витіснення громадян України, незгодних з окупаційним режимом, та заселення півострова громадянами РФ, що є серйозним порушенням норм міжнародного гуманітарного права.

Прокуратура автономії й надалі готова надавати свої матеріали для підготовки міждержавних позовів та співпрацювати з Міністерством юстиції України,

Міністерством закордонних справ України та іншими центральними органами виконавчої влади для захисту порушених державою-окупантом прав громадян України в Криму.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі