середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Прокуратура АР Крим повідомила про підозру окупаційному «слідчому ФСБ»

Події

Прокуратура АР Крим повідомила про підозру окупаційному «слідчому ФСБ»

views68

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прокуратура АР Крим повідомила про підозру «старшому слідчому-криміналісту слідчого відділу Управління ФСБ по Республіці Крим та м. Севастополі» у вчиненні кримінального правопорушення за фактом перешкоджання законній діяльності української журналістки.

Про це повідомляє пресслужба Прокуратури АРК та м. Севастополя.

Раніше вказаному «слідчому» вже повідомлялось про підозру за фактом порушення недоторканості житла.

Співробітниками прокуратури було встановлено, що підозрюваний, будучи працівником Служби безпеки України, після окупації півострова Російською Федерацією перейшов на службу до незаконно створених слідчих органів РФ та своїми діями сприяв реалізації політики держави-окупанта щодо переслідування проукраїнськи налаштованого населення півострова.

З цією метою «окупаційні слідчі» розпочали кримінальне переслідування однієї з українських журналісток у зв’язку з публікацією статей, у яких вона об’єктивно висвітлювала події, що відбувалися на території Криму. З метою здійснення психічного тиску, «слідчі» провели ряд обшуків за місцем проживанням журналістки, її батьків та друзів.

Через незаконне кримінальне переслідування так званих «правоохоронних органів» жінка була вимушена залишити півострів. Після чого їй було «заочно повідомлено про підозру» та обмежено в’їзд на територію Криму.

На цей час прокуратура автономії здійснює процесуальне керівництво у 18 кримінальних провадженнях, щодо злочинів, вчинених проти журналістів та громадських журналістів в Криму. В рамках вказаних кримінальних проваджень 13 особам повідомлено про підозру.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі