субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Прокремлівські хакери здійснили масштабну атаку на підприємства країн Балтії та України

Світлана Макарова


За кордоном , Технології

Прокремлівські хакери здійснили масштабну атаку на підприємства країн Балтії та України

views86

20.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

У Департаменті державної інфосистеми Естонії повідомили про масштабну атаку прокремлівських хакерів на підприємства й відомства Естонії, Латвії, Польщі та України.

Про це повідомляє портал ERR.

Керівник відділу CERT-EE по роботі з кіберінцидентами Департаменту державної інфосистеми (RIA) Тину Таммер повідомив, що о 10:14 ранку в суботу вони виявили, що послуги п'яти естонських компаній почали працювати зі збоями. Серед них був і державний енергоконцерн Eesti Energia.

"Через атаки, крім сайту Eesti Energia, недоступні сайти, пов'язані з підприємством, такі як elektrilevi.ee і enefitgreen.ee. Кіберексперти CERT-EE перебувають у тісному контакті з представниками підприємства", - сказав Таммер.

Таммер сказав, що злочинці також націлилися на міністерство економіки і комунікацій, Банк Естонії та фонд EAS, а також на сайт однієї приватної компанії. 

Він також зазначив, що ніколи не можна з абсолютною впевненістю сказати, хто стоїть за атаками, але наявна інформація дає змогу припустити, що це прокремлівські кіберзлочинці. 

"Наскільки нам відомо, в цей самий час атаці піддалися компанії та установи в Латвії, Польщі та Україні. Цей список може бути не остаточним", - сказав Таммер.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі