субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Проєкт розвитку кримськотатарської мови отримав схвалення Урядового комітету

Суспільство

Проєкт розвитку кримськотатарської мови отримав схвалення Урядового комітету

views142

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

1 квітня на засіданні Урядового комітету з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та соціальної політики було підтримано проєкт Концепції розвитку кримськотатарської мови.

Про це повідомляє прес-служба Мінреінтеграціі.

У розробці проєкту брали участь Міністерство реінтеграції, Меджліс кримськотатарського народу, профільні установи, неурядові організації та експерти.

Як зазначається, концепція визначає базові підходи та основні напрямки розробки стратегії розвитку кримськотатарської мови на найближче десятиліття, яка має бути представлена ​​на розгляд Кабміну до 2 серпня поточного року.

«Наступний крок – винесення проєкту Концепції на розгляд Уряду, а після її погодження ми розпочинаємо роботу вже над Стратегією розвитку кримськотатарської мови на 2022-2032 роки та планом заходів з її реалізації», – заявив перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ростислав Замлинський.

Він також додав, що комплекс заходів у рамках Концепції буде спрямований на законодавче, інституційне, організаційне, фінансове, інформаційне та інше забезпечення функціонування кримськотатарської мови як мови одного з корінних народів України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі